VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE MILAN PETR

REFERENCE KLIENTŮ

Petr HodrmentPetr Hodrment
07:58 06 Nov 23
Dobrý den, s panem advokátem Mgr. Milanem Petrem jsem byl velmi spokojen. Oceňuji především rychlost a ochotu, kdy veškeré požadované smlouvy byli od domluvy velmi rychle připraveny. Pana advokáta doporučuji 🙂
Petr MaurerPetr Maurer
19:08 16 Oct 23
Děkuji za skvělý přístup a spolupráci v záležitosti prodeje nemovitosti od samého začátku.Takto si představuji služby advokáta a v případě potřeby se na vás opět obrátím! Taktéž budu doporučovat vaše služby ostatním!
Aneta ŠmerhovskáAneta Šmerhovská
13:17 22 Sep 23
Pana Petra mohu vřele doporučit. Jeho služeb jsem využila vícekrát a vždy 100% spokojenost. Děkuji za jeho ochotu a profesionální jednání. Vždy reagoval rychle a srozumitelně vše vysvětlil.
Lukáš KalábLukáš Kaláb
13:52 11 Sep 23
Ing. Hana KrejčíIng. Hana Krejčí
08:57 08 Sep 23
Vlasta ŠkapováVlasta Škapová
14:49 04 Sep 23
Pana advokáta Petra, mohu vřele jen doporučit. Perfektní jednání, ochota,vstřícnost a zodpovědnost.V případě dalších záležitostí se na něj určitě znovu obrátím. Za vše děkuji Škapová
Petr KotinskyPetr Kotinsky
12:36 12 Jun 23
Chci poděkovat panu advokátovi Mgr. Milanu Petrovi za jeho ochotu, vstřícnost i rychlost, s kterou nám pomáhal při prodeji i koupi nemovitosti a věcí s tím souvisejících. Pro jeho erudici se na něj budu obracet i v budoucnu.Jeho služby mohu jen doporučit.
Ondrej KosikOndrej Kosik
12:35 12 May 23
Mohu jen doporučit advokátní kancelář Mgr. Milana Petra. Především bych rád poděkoval za rychlé vyřízení a doporučení, jak postupovat v řešení případu dlužné částky. V budoucnu bych pana Petra určitě opětovně oslovil.
Patrik ŠoustarPatrik Šoustar
14:34 14 Apr 23
Pan Petr pro mě vyřídil vše potřebné pro založení společnosti s ručením omezením, mohu jej doporučit.
Michal ZdrazilMichal Zdrazil
15:04 13 Mar 23
Musím doporučit advokátní kancelář Mgr. Milana Petra. S prací pana advokáta jsem velice spokojený. Oceňuji jeho profesionalitu, spolehlivost, rychlost, srozumitelnost a odborné rady, V budoucnosti se opět s důvěrou obrátím.
Veronika SMIDOVAVeronika SMIDOVA
11:47 08 Jan 23
Děkuji za neskutečnou ochotu a hlavně výsledky. Řešili jsme složitou situaci a nevím co bych dělala bez rad a právních služeb, které mi byly poskytnuty panem Petrem. Díky němu jsme se byli schopni se bránit a usměrnit člověka, který na nás neustále zkoušel věci, na které neměl právo. Pokud potřebujete právníka, rozhodně mohu AK Milan Petr doporučit a pokud budu potřebovat právní služby v budoucnu, rozhodně vím, kam se obrátit 🙂
Lukas MullerLukas Muller
16:01 01 Dec 22
Veliká spokojenost po sdělení problémů při koupě auta byly skryté závady a prodejce nejevil zajem o řešení tak jsem kontaktoval Mgr. Petra a do pár měsíců bylo všechno hotovo a vyřízeno peníze jsem měl zpatky a ještě něco navíc 🙂 mohu jen doporučit
Jitka SklenářováJitka Sklenářová
12:56 24 Sep 22
Mohu jen doporučit. Oceňuji ochotu, lidský přístup, zodpovědnost a rychlé vyřízení. Byla jsem velice spokojená. Určitě právních služeb využiji i do budoucna.
Tadeáš HolýTadeáš Holý
10:13 01 Jun 22
Vřele doporučuji advokátní kancelář Mgr. Milana Petra.Pan magistr je ochotný, milý, pečlivý. Oceňuji lidský a přátelský přístup k našemu problému.
Marcel KubíčekMarcel Kubíček
12:34 01 Mar 22
Jako klient doporučuji advokatní kancelář pana Mgr. Petra. Velmi oceňuji rychlost, vstřícnost a lidskost při jednání. Byl jsem velice spokojen.
js_loader